Development

Development

Rezidenční domy U Stadionu

LokalitaVrchlabí – Podhůří

Na známém místě v městské části Vrchlabí Podhůří roste nová ulice a nabízí 14 moderních domů k prodeji. Rozvoj obytné zóny přináší zcela nové možnosti vám, kteří hledáte nové bydlení. Více informací a kompletní nabídku najdete na www.domyvrchlabi.cz.

Rezidence Rotterovka

LokalitaHořejší Vrchlabí – Bubákov

Apartmánový dům Rezidence Rotterovka se nachází v katastrálním území Hořejší Vrchlabí, u spodní stanice lanovky skiareálu Bubákov. Těžko byste proto hledali lepší základnu pro oblíbené nejen zimní, ale i letní sporty v přírodě. Apartmány navržené zkušeným architektonickým týmem A 177 svými vysokými standardy a polohou nadchnou i náročné klienty.

Apartmánové domy Slunečná louka

LokalitaČerný Důl

Koncem r. 2019 jsme úspěčně dokončili a do užívání předali stavbu rezidence Slunečná louka v Černém Dole.   Náš investiční partner Orinvest  Vám zde nabízí  jedinečné apartmány v náručí Krkonoš, které z hlediska vybavenosti a lokace potěší i náročnější klienty. Více o projektu se dozvíte na www.slunecnalouka.eu.

Rodinné domy Kozinec

LokalitaJilemnice

Jako vlastní developerský projekt jsme realizovali výstavbu rodinných domů v lokalitě Kozinec v krkonošské Jilemnici. Prodej domů byl ukončen, všechny mají nové majitele.